26 oktober 2011

3X NACHTLICHTJES

De bijzondere voorleesverhalen in Nachtlichtjes laten kinderen op een speelse en meditatieve manier kennis maken met zichzelf en hun grenzeloze fantasie. Je kind beleeft meeslepende en prikkelende avonturen. Voorlezen uit Nachtlichtjes werkt ontspannend en versterkt de band tussen jou en je kind. 

In het boek staan twintig voorleesverhaaltjes die zo zijn geschreven dat ze kinderen helpen om zich te concentreren, hun zorgen los te laten, in zichzelf te geloven en vertrouwen te krijgen. En rustig te worden. Zo rustig dat waarschijnlijk kleine kindjes met hun ogen dicht in slaap vallen tijdens het lezen. Echt een aanrader dus!

Naast het boekje Nachtlichtjes zijn er nog twee 'Nachtlichtjes' verkrijgbaar: Meer Nachtlichtjes en Boeddha's nachtlichtjes. De boekjes zijn geschikt voor kinderen van circa 4 t/m 8 jaar. De prijs per boekje is 15 euro.

 

<<<Terug naar nieuwsoverzicht

WAAR op Twitter WAAR op Facebook